PDF Spausdinti El. paštas

Apie projektą  

(31067 lankytojai)

Atnaujinta Penktadienis, 09 Liepa 2010 12:02

Šio portalo tikslas - pateikti visą įmanomą informaciją skaitytojams apie statybų, apdailos darbus bei medžiagas ar įrengimus. Paskaičius publikuojamus straipsnius, mūsų lankytojams remonto ar statybos projekto įgyvendinimas turėtų tapti lengvesnis - lengviau galėtų kontroliuoti darbų atlikimo kokybę (ar netgi patys atlikti kai kuriuos paprastesnius darbus), paprasčiau pasirinkti tinkamas medžiagas ar techninius sprendimus.

Jei Jūsų įmonė dirba šioje srityje ir turite ką pasiūlyti, siūlome šiame tinklapyje patalpinti turimą informaciją apie savo parduodamus gaminius, teikiamas paslaugas ar kitą aktualią statybinę temą.

 

Jums ši paslauga naudinga:

Straipsnio apačioje mes nurodysime Jūsų įmonę kaip šaltinį, įdėdami jūsų atsiųstą logotipą ar kitą paveikslėlį, patalpindami nuorodą į Jūsų įmonės tinklapį arba į Jūsų skelbimą šiame tinklapyje. Tokiu būdu Jūs kursite savo, kaip patikimos, naudingos įmonės įvaizdį ir pritrauksite naujus pirkėjus.

Pateikdami informaciją, jūs taip pat sutaupote laiko, kurį gaištate aiškindami Jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių specifiką, privalumus.

Jums tai nieko nekainuoja: dažniausiai įmonės, dirbančios tam tikroje srityje jau turi sukaupusios pakankamai informacijos, kuri galėtų praversti vartotojams. Už informacijos talpinimą mes neimame jokio mokesčio.

 

Svarbu:

Prašome Jūsų pateikti tik tokią informaciją, kuri būtų vertinga mūsų skaitytojams. Informacija, pateikiama reklaminio lankstinuko stiliumi nėra labai vertinga, todėl, jei mes ir įdėsime ją į tinklapį, nepasieksite didelės naudos Jūsų įmonei.

Labiausiai dominanti skaitytojus informacija šiuo metu yra "pasidaryk pats" tema, įvairūs patarimai, dizaino nuotraukos ir pan.

Prieš mums siųsdami nuotrauką ar straipsnį, pasitikrinkite, ar nėra panašus straipsnis jau paskelbtas - tokiu atveju Jūsų straipsnį paskelbtume tik jei jis būtų išsamesnis nei mūsų jau turimas.


 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis