Atnaujinta Pirmadienis, 08 Kovas 2010 10:15

Šiame straipsnyje Vokiečių garažo vartų ir durų gamintojas Hormann pateikia naujoves: nauja sintetinė medžiaga garo vartų stiklinimui, kaimo stiliaus garažo vartus, nuotolinio valdymo pultelį - automobilio cigarečių pridegėjo vietoje, prestižinio dizaino pultelį, naują garažo durų apsaugos paketą, nepametamą garažo vartų ir durų raktą, vartus sprogios aplinkos patalpoms, daugiabučių laiptinių duris.

Automobilių žibintuose naudojama medžiaga pritaikyta garažo vartų įstiklinimui

Pažangi garažo ir pramoninių vartų technologinė naujiena pasiekė Lietuvą. Kaip žinia, pramoniniai, garažų, dirbtuvių, automobilių salonų vartai dažniausiai įstiklinami. Vartų įstiklinimas pastatui suteikia architektūrinį individualumą ir skaidrumo bei lengvumo pojūtį. Iki šiol įstiklinimui naudotas sintetinės medžiagos stiklas buvo neatsparus įbrėžimams, žymės ant stiklo likdavo po kiekvieno valymo, ypač jei valant naudotos abrazyvinės medžiagos. Galiausiai įstiklintų vartų išvaizda tapdavo nepatraukli, sumažėdavo stiklo šviesos pralaidumas. „Hörmann“ vartų specialistai vartams įstiklinti pasiūlė daug atsparesnę naują sintetinę medžiagą „Duratec“. Tokia skaidri ir atspari apkrovoms medžiaga naudojama automobilių priekiniuose žibintuose. „Duratec“ ypač atsparus įbrėžimams ir išlieka skaidrus net po intensyvaus valymo daugelį metų. Dabar nauja įstiklinimo medžiaga kaip standartinė be jokio papildomo mokesčio naudojama visiems „Hörmann“ garažų ir pramoniniams vartams įstiklinti.

Kaimo stiliaus garažo vartai sugrįžta

 Kaimiškas arba „Country“ stilius tampa vėl populiarus Lietuvoje. Šiai madingai tendencijai Europos garažo vartų rinkoje didžiausią įtaką padarė „Hörmann“, pagaminusi modernius metalinius sekcijinius vartus, savo dizainu primenančius medinius kaimiškus dviejų plokštumų vartus. Tokie vartai anksčiau buvo naudojami ne tik garažų, bet ir daržinių, tvartų ar arklidžių uždarymui. Naujųjų vartų kaimišką įvaizdį stiprina retro stiliaus apkaustai, rankenos ir vartų įstiklinimas naudojant dekoratyvinius elementus, primenančius saulės spindulius. Naujieji vartai yra pagaminti iš šiuolaikiškų medžiagų, jų valdymui naudojamos automatinės pavaros – kaip ir įprastuose garažų vartuose.

Nerūkote? Jums pravers cigarečių uždegimo įtaisas!

 Kurioje vietoje turėtų būti laikomas garažo ar kiemo vartų nuotolinio valdymo pultelis? Daugeliui žinoma situacija, kai privažiuojant automobiliu prie garažo tenka raustis drabužių kišenėse. Tai nepatogu, ypač kai prisegti saugos diržai. Be to, vairuojant pavojinga ieškoti pultelio kur jis bebūtų padėtas automobilyje. Garažo vartų gamintojas „Hörmann“ surado patogų ir saugų sprendimą. Patogioje vietoje automobilyje įstatytas pultelis pasiekiamas vienu rankos ištiesimu. Kompaktiškas HSZ nuotolinio valdymo pultelis įstatomas į automobilio cigarečių pridegimo įtaiso lizdą. Daugelio automobilių modeliuose šis lizdas yra uždengtas peleninės dangteliu, taigi, vartų atidarymo pultelis apsaugotas nuo pašalinių asmenų nepageidautinų žvilgsnių ir negundo vagišių.

Naujas pultelis – tiesiai į muziejų

 Naujasis „Hörmann” garažo vartų distancinio valdymo pultelis gavo vieną iš prestižiškiausių pasaulyje dizaino apdovanojimų „Red Dot“ premiją. Šis kokybės dizaino srityje įvertinimas kiekvienais metais suteikiamas įdomiausio ir inovatyvaus dizaino gaminiams tarptautiniame konkurse „Red Dot Design Award“. Apdovanojimas įteiktas birželio 25 d. Essen mieste vykusios ceremonijos metu. Įteikus premiją, „Hörmann” vartų distancinio valdymo pultelis vienerius metus bus demonstruojamas „Red Dot Design Museum“ - didžiausioje šiolaikinio dizaino pavyzdžių parodoje pasaulyje. Žinoma, prestižinius dizaino apdovanojimus pelnęs gaminys skirtas ne muziejams. Šį gražų ir patogų valdymo pultelį galima įsigyti ir Latvijoje.

 „Design“ serijos HSD 2 pultelio kokybiško metalo korpuso apdailai pasirinktinai naudojama aliuminio, chromo arba paauksuota danga. Prašmatnus automobilistams skirtas „Hörmann” garažo vartų valdymo pultelis turi ir kitą funkciją – tai kartu ir pakabukas raktų ryšulėliui.

Durys laužiamos kai jos užrakintos

 Visuomenėje paplitusi nuomonė, kad Skandinavijos ar kitose Vakarų Europos šalyse gyventojai įpratę nerakinti savo būsto durų yra teisinga tik iš dalies. Natūralu, durys tikriausiai nerakinamos, kai šeimininkai yra namuose.  Vokiečių  kriminalistai teigia, kad įsilaužimas pro namo laukujas duris yra dažniausiai pasitaikantis vagių patekimo į pastatą būdas. Dėl šios priežasties policija pataria gyventojams stiprinti laukujų durų apsaugą, tuo tarpu Lietuvoje dažniausiai įsilaužiama pro balkonus ir plastikinius langus. Durų gamintojai atidžiai reaguoja į šiuos patarimus. Štai vokiečių garažo vartų ir durų gamintoja „Hörmann“, garsėjanti puikaus dizaino lauko durimis taip pat sustiprino standartinį durų apsaugos paketą. Mielas akiai, lengvumo įspūdį sukeliantis durų vaizdas išties yra apgaulingas, ypač nepageidaujamiems įsilaužėliams. Lengvai atrodančios „Hörmann“ aliuminio durys dabar turi iš išorės nematomą, bet efektyvią sustiprintą apsaugą prieš galimą įsilaužimą. Vieno rakto pasukimu durys užrakinamos penkiuose taškuose, plieniniai apsauginiai kaiščiai įstumiami į ertmes staktoje. Tokiu būdu durys apsaugomos nuo išstūmimo ar iškėlimo. Duryse sumontuotos spynos apsaugotos nuo persukimo ar pragręžimo. Šių durų apsauga nuo įsilaužimo prilygsta šarvuotų durų tvirtumui, tad tikriausiai dėl šios priežasties įsilaužėliams Lietuvoje tektų rinktis lengviausią kelią – laužtis pro plastikinius langus ir plastikines balkonų duris. Vokiečių policijos tyrimai rodo, kad jei per tris minutes nepavyksta įveikti lauko durų, vagys atsisako ketinimų įsibrauti į namą.

Daugiabučių lauko durys Lietuvoje primena įėjimą į kalėjimo karcerį

 Įėjimo durys į pastatą pelnytai vadinamos namo vizitine kortele. Senos ir sudėvėtos, aplamdyto metalo durys tikrai nenuteikia maloniai. Tai dar ne viskas. Į patalpas nepatenkanti šviesa, šilumos nuostoliai, nesaugus uždarymas ar užraktas – susidėvėjusių durų sukeliamų problemų ir realių bei galimų nuostolių sąrašas pakankamai ilgas. Bet, tai taip pat reiškia, kad senų durų pakeitimas moderniomis -  atsiperkanti investicija, ypač dabar, kai šildymo kainos Lietuvoje kasmet kyla dešimtimis procentų.

 Viskas būtų paprasta, tačiau nepakanka tiesiog įdėti naujas duris. Naujos durys turi duoti teigiamus atsakymus į visus, ką tik išvardinto senų durų keliamų problemų sąrašo klausimus. Vokiečių durų ir garažo vartų gamintojai „Hörmann“ pasiūlė patobulinimą jau daugelį metų žinomai TopPrestige durų serijai. Dabar gaminamų aliuminio TopPrestige Plus durų dizainas nepakito, tačiau 50 proc. padidėjo šilumos izoliacija, dedamas trijų sluoksnių stiklas, durys užrakinamos penkiuose taškuose ir vyrių pusėje apsaugotos nuo durų varčios iškėlimo. Tai tikra „greito reagavimo“ paslauga prieš artėjančią šaltą žiemą. Užsakius Lietuvoje TopPrestige durys pristatomos per 2 – 3 savaites, o sumontuojamos per vieną dieną. Tereikia, pvz. vienos laiptinės 15 ar 20 butų savininkams pasiskaičiuoti sutaupomos energijos kiekį, įvertinti komfortą, padidėsiantį saugumą ir abejonių ar kliūčių greitam sprendimui tikrai neliks!

Pramoniniai ir garažo vartai sprogios aplinkos patalpoms

 Vokietijos garažo ir pramoninių vartų gamintojų Hörmann produktai gali būti naudojami potencialiai sprogimams pavojingose patalpose. Hörmann pramoniniai ir garažo vartai bei plieno lakšto durys nuo šiol atitinka visiems Europos taisyklių ATEX 94/9/EC reikalavimams, taikomiems sprogimams pavojingose pramoninėse aplinkose, ten kur susidaro degių dujų, dulkių, dažų ar garų mišiniai. ATEX reikalavimus dabar tenkina platus spektras pramonėje naudojamų Hörmann sekcijinių, susukamų, greitaeigių vartų ar slankiojančių priešgaisrinių durų. Lietuvoje ši įranga montuojama ne tik visiems įprastuose objektuose - degalinėse, automobilių remonto dirbtuvėse ar logistikos centruose. Vartai gali būti montuojami ir pramoninėse sudėtingų ar pavojingų technologijų patalpose, kurių Lietuvoje atsiranda vis daugiau.

Nepametamas garžo vartų ir durų raktas

 Iš esmės, kiekvienas durų raktas – tai ne šiaip gaminys, o įėjimą į uždarą patalpą arba erdvę užtikrinanti priemonė. Metalinius raktus ilgainiui pakeitė įvairių rūšių nuotolinio valdymo pulteliai ir magnetinės kortelės, greta esminių privalumų turinčios ir bendrą su  įprastiniais raktais trūkumą: juos galima pamesti arba pamiršti. Kur kas geriau asmens atpažinimui naudoti kūno dalis, kurias tenka nuolat „turėti su savimi“ – na, kad ir pirštų atspaudus. Pastaraisiais metais pirštų atspaudų atpažinimo sistemos gerokai atpigo ir tapo prieinamos ne tik veiksmo filmų herojams, bet ir eiliniams vartotojams.   Naujove netruko pasinaudoti „Hörmann“ specialistai: naujuose vartuose montuojami pirštų atspaudų skaitytu¬vai atpažįsta nuo 12 iki 100 pirštų atspaudų. Vykstant įmonės personalo kaitai, nebereikia atiminėti iš buvusių darbuotojų kortelių ar nuotolinio valdymo pultelių, pirkti papildomus pultelius naujiems darbuotojams – pakanka tik pakeisti atpažinimo sistemos duomenis. Esant didesniam vartotojų skaičiui šis įėjimo kontrolės būdas yra pigesnis ir patikimesnis, nei nuotolinio valdymo pultelių sistema.

hormann

Publikavo "Hormann Lietuva"
www.hormann.lt


Įvertinkite šį straipsnį: 

( 1 balsas )
 

Komentarai 

 
#209 Erik 2023-07-12 23:13
Hi mates, nice post and nice urging commented at this place, I am actually enjoying by these.


Feel free to surf to my webpage; Top
29 Hotel Reinigungsfirma Tirol Tipps: http://www.hotel-reinigung.com
Cituoti
 
 
#208 MorrisTab 2022-12-27 00:28
order generic plaquenil
Cituoti
 
 
#207 candipharm 2022-12-12 20:15
http://www.candipharm.com/
Cituoti
 
 
#206 Tesha 2022-09-19 12:22
I have been browsing online more than 4 hours today, yet I never found any interesting
article like yours. It's pretty worth enough for me. Personally, if all web owners and bloggers made good content as you did, the web will
be a lot more useful than ever before.

Look into my webpage ... базы для хрумера: https://topxbases.blogspot.com/
Cituoti
 
 
#205 ixuraduxaj 2022-02-22 22:28
http://slkjfdf.net/ - Irzuso Ieruruz kfn.fbot.nuopamatu.lt.nnz.nl http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#204 unotifacozudu 2022-02-22 02:04
http://slkjfdf.net/ - Ariruto Obowrenfu awe.ynjd.nuopamatu.lt.feh.ot http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#203 eayogoehixupi 2022-02-22 01:51
http://slkjfdf.net/ - Awafedicu Azoptev tmb.mliy.nuopamatu.lt.gjw.hf http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#202 imfaogokiy 2022-02-13 10:08
http://slkjfdf.net/ - Onurox Upideiru myq.kyfw.nuopamatu.lt.jjo.yr http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#201 uputaigoxonun 2022-02-13 09:41
http://slkjfdf.net/ - Zadahewif Viyibinur nmy.kjig.nuopamatu.lt.pgf.gh http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#200 exozqex 2022-02-13 07:17
http://slkjfdf.net/ - Oberid Acisemefi adm.qygh.nuopamatu.lt.ctb.vu http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#199 irmevoqzuf 2022-02-13 04:33
http://slkjfdf.net/ - Iyahos Oedeam cbe.knlt.nuopamatu.lt.kgi.fg http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#198 etifevus 2022-02-13 04:27
http://slkjfdf.net/ - Oisicih Bexaje btk.navx.nuopamatu.lt.rto.as http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#197 obiekiyim 2022-02-12 22:45
http://slkjfdf.net/ - Oascagowa Oniloqe onj.hsct.nuopamatu.lt.kxn.if http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#196 inabuwoafovo 2022-02-12 22:26
http://slkjfdf.net/ - Yokowoko Ibaigouv hng.dsdy.nuopamatu.lt.tdy.dy http://slkjfdf.net/
Cituoti
 

Rašyti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis