Atnaujinta Ketvirtadienis, 20 Sausis 2011 13:20

fontini-instaliacija1Ispanų gamintojas FONTINI gamina ir siūlo senovinio stiliaus, tačiau naujus ir kokybiškus dekoratyvinius jungiklius ir lizdus, kuriuos galima montuoti ant sienos virš tinko, medžio ar akmens, arba į standartinę montažinę dėžutę.

Su dekoratyviniais virštinkiniais jungikliais galima padaryti dviejų tipų virštinkinę instaliaciją: su vytais laidais arba su metaliniais vamzdeliais.

 

fontini-instaliacijaInstaliacijai su su laidais yra skirti dekoratyviniai vyti laidai, dengti PVC izoliacija ir medvilne arba nedegiu stiklo pluoštu. Tokie laidai gali būti balti arba rudi, montuojami su plastikiniais arba keraminiais izoliatoriais;

Instaliacijai su vamzdeliais skirti metaliniai rudos arba sendinto metalo spalvos vamzdeliai kurie gali būti trijų skersmenų: 16mm, 20mm ir 25mm. Vamzdeliai yra tvirtinami specialiomis metalinėmis apkabėlėmis prie sienų.

Prie laidų ir vamzdelių yra siūlomos sendintos metalinės arba keraminės paskirstymo dėžutės.

 

 

Jungiklio virštinkinis montažas ant sienos be dėžutės(A) arba į standartinę dėžutę (B):

fontini-brezinys1

Įrengiant virštinkinę instaliaciją vytais dekoratyviniai laidais rekomenduojama izoliatorius montuoti ne toliau, kaip kas 40 cm:

fontini-brezinys

Senovinio stiliaus virštinkiniai Fontini jungikliai ir lizdai gaminami iš porceliano arba metalo, jie gali būti dekoruojami ornamentu arba įtrūkimais, o mediniai rėmeliai specialiai pasendinami. Jungikliai gali būti komplektuojami su dekoratyviniais kaspinėlio formos mediniais, keraminiais ir metaliniais klavišais, o taip pat ir su senoviniais klavišais - „tumbleriais“. Tokie gali būti ir perjungikliai, dvigubi jungikliai, žaliuzi jungikliai, mygtukai, TV/SAT, telefoniniai ir kompiuteriniai lizdai.

 

Panaudojant virštinkinius Fontini jungiklius galima imituoti senovinę instaliaciją įsirengiant vasarnamį, rąstinį namelį, lofto tipo būstą, restauruojant senus interjerus ar kaimo sodybą.

fontini-jungikliai2

fontini-jungikliai

Daugiau informacijos galite rasti www.fontini.com ir www.elektrobalt.lt

 

 

 

 

FONTINI jungikliais prekiauja UAB ELEKTROBALT

www.elektrobalt.lt

 

FONTINI jungiklių ekspozicija:

Liepkalnio g. 85, Vilnius, Tel.:+370 5 2660094,

UAB ELEKTROBALT

 

 


Įvertinkite šį straipsnį: 

( 8 balsai )
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis