PDF Spausdinti El. paštas

Baldai: gamintojas "Diforma"  

(30636 lankytojai)

Atnaujinta Antradienis, 30 Lapkritis 2010 12:00
spinta-stumdomomis-durimisŠiame straipsnyje pristatome savo gaminius su nuotraukomis: spintos su stumdomosiomis durimis, svetainės baldai, vaikų kambario baldai, jaunuolio bei darbo kambario baldai. Renkantis baldus, svarbu atkreipti dėmesį į detales, kurias plačiau čia ir aptarsime.

 

 

 

 

 

Spintos su stumdomosiomis durimis

Stumdomųjų durų idėja Europą pasiekė tik XIX a. antrojoje pusėje ir davė pradžią visiškai kitokiai, savitai interjero sampratai.

Spintos su stumdomosiomis durimis šiandien niekam nėra naujiena, ir vienaip ar kitaip visiems iš mūsų teko su jomis susidurti. Tačiau pati idėja mus, tokių sistemų gamintojus, įpareigoja išnaudoti šio sprendimo originalumą. Stumdomosios durys turi išsiskirti aiškia logika, funkcionalumu, praktišku erdvės suskirstymu − šie kriterijai taikomi projektuojant šiuolaikinius gyvenamuosius namus bei interjero dekorą. Mūsų įsitikinimu, siūlydami savo paslaugas, siūlome ne atskirą produktą, bet sprendimą − dalį interjero. Tik toks požiūris gali leisti sukurti originalų, užsakovo estetinius bei funkcinius reikalavimus atitinkantį sprendimą.

Nepamirštos ir korpusinės spintos be kurių neisivaizduojamas jaunuolų kambarių, biurų, viešbučių, kitų dažnai atsinaujinančių patalpų interjeras.

Spintų gamybaSpinta stiklinėmis durimisSpinta stumdomomis durimis

 

Svetainės baldai

Jums reikia sekcijos, turite daug knygų ir daiktų, kuriuos norėtumėte susidėti?

Nepriklausomai nuo esamos erdvės siūlome individualius poreikius atitinkančius sprendimus.

Nepastebimi, tačiau labai svarbūs ergonomikos sprendimai, erdvių išplanavimas, zonavimas, spalvos yra būtini šiuolaikinėje erdvėje. Neretai žmogus net negali pasakyti, kodėl jam patiko interjeras, jis tiesiog žino.

Svetainė - tai dažniausiai didžiausias namų kambarys, vieta, kur praleidžiama daugiausia laiko.

Šiuolaikiška svetainė, vieta kurioje gera šeimai ir draugams.

Tinkamai suprojektuoti korpusiniai svetainės baldai suteiks ypatingo žavesio jūsų svetainei.

Galime pasiūlyti elegantiškų, kabinamų lentynų, vertikalių spintelių, komodų, indaujų, barų, vitrinų suvenyrams, baldų transformerių ir kitų nestandartinių gaminių.

Sekcija Sekcija Mini sekcija

 

Vaikų kambario baldai

Įrenginėjant namus vaikų kambariui dažniausiai paliekama mažiausiai ploto. Be to, jis tampa pačiu universaliausiu kambariu - jame miegama, žaidžiama, mokomasi, laikomi vaikų daiktai ir drabužiai.

Vaiko kambarys neturi būti apstatytas suaugusiųjų baldais, - čia jis tobulėja tiek fiziškai, tiek emociškai, todėl kambario erdvė turi būti suprojektuota atsižvelgiant į vaiko amžių.

Augdami vaikai patiria daug įspūdžių, greit keičiasi jų norai. Žaisdami jie pradeda pažinti pasaulį, todėl projektuojant kambarį svarbu sukurti nenuobodžią erdvę ir funkcionalius baldus joje.

Kompiuterio stalas turi tarnauti ilgus metus. Kad jo vėliau nekeiktumėte kaip daikto, kuriam veltui išmetėte pinigus, reikia išsiaiškinti, kas tas kompiuterio vertas stalas.

Pirma, ką reikia įsisąmoninti, - kompiuterio stalas skiriasi nuo rašomojo. Jis turi būti kiek įmanoma labiau pritaikytas biuro technikai - ši turi ant stalo stovėti patogiai, o jums prie jo turi būti patogu dirbti.

Reikia rinktis išskirtinai originalų variantą ir stalą užsisakyti, tik tuo atveju produktas visiškai atitiks jūsų poreikius.

Stalas Stalas ir lentyna Lova su stalu

 


Virtuvės baldai

Vis dažniau virtuvės tampa viso namo ar buto centru, kuriame ne tik verdama, bet ir bendraujama. Šiuolaikiniuose butuose dažniausiai virtuvė nėra griežtai atskirta nuo svetainės. Mažuose butuose, kur virtuvė ir kambarys bendri, erdves atskirti galima ne durimis ar sienomis, o slankiojama pertvara.

Gera virtuvė – kompleksinis sprendimas, kuriam svarbios visos detalės. Mūsų baldų gamybai naudojamos aukštos kokybės furnitūra ir medžiagos. Tai garantuoja baldų patikimumą, ilgaamžiškumą. Virtuvėje be tokių svarbių dalykų kaip funkcionalumas, patogumas, išraiškingas dizainas svarbi vieta tenka inžineriniams įrenginiams. Tai labiausiai ir gausiausiai inžineriniu požiūriu aprūpinta patalpa. Jie turi būti organiškai pritampantys prie visos gyvenamosios erdvės bei taptų būsto puošmena.

 

Biuro / darbo kambario baldai

Kompiuterių mikroschemų galingumas dvigubėja kas 18 mėnesių, kaip teigia Mooro taisyklė. gerai yra tai, kad jūsų biuro baldai išliks tokie pat gražūs, netgi kai jūsų kompiuterio modelis taps atgyvena.
Keičiate biuro patalpas? O gal atidarote naują filialą? Neužmiškite, kad organizacijos įvaizdžiui didelės reikšmės turi biuro baldai. Nuo jų priklauso tiek darbuotojų, tiek ir lankytojų psichologinis komfortas. Taigi - renkamės naujus biuro baldus. Visų pirma turite žinoti pradinius duomenis: patalpos dydį, darbuotojų skaičių, kokio lankytojų skaičiaus tikitės vienu metu ir, žinoma, sumą, kurią tikitės išleisti baldams
Kompiuterio stalas turi tarnauti ilgus metus. Kad jo vėliau nekeiktumėte kaip daikto, kuriam veltui išmetėte pinigus, reikia išsiaiškinti, kas tas kompiuterio vertas stalas.
Pirma, ką reikia įsisąmoninti, - kompiuterio stalas skiriasi nuo rašomojo. Jis turi būti kiek įmanoma labiau pritaikytas biuro technikai - ši turi ant stalo stovėti patogiai, o jums prie jo turi būti patogu dirbti.
Reikia rinktis išskirtinai originalų variantą ir stalą užsisakyti, tik tuo atveju produktas visiškai atitiks jūsų vaizdinį.

Biuro stalas ir spinta Stalas dviems darbuotojams Lentyna periodikai

diforma

UAB "Diforma"
Verslo g. 7, Kumpių k., Domeikavos sen., LT-54311 Kauno r.
Tel./faksas: (+370 37) 31 25 69, 45 25 06, 76 21 78;
el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Tinklapis: www.diforma.lt

 

 


Įvertinkite šį straipsnį: 

( 10 balsai )
 

Komentarai 

 
#5 Edgar 2022-09-22 15:55
Gerçek Swingers Ana Sayfa Orgy Kamera Yakalanan müstehcen bölge To start the video, please close the Ad cock çek
grup seks hardcore seks oral seks gerçek swinger çiftler.


my webpage :: Kripto Bonusu Veren Bahis Siteleri Arkincolonybet Akülü Engelli: https://www.csorncss.ca/community/profile/paulettestansbe/
Cituoti
 
 
#4 asihgawaferia 2019-03-14 04:43
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - 18 Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
 
 
#3 ulyowalaov 2019-03-14 04:15
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Buy Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
 
 
#2 apuzodaalak 2019-03-14 03:48
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
 
 
#1 ibexehuyax 2019-03-14 03:38
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Cituoti
 

Rašyti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis