PDF Spausdinti El. paštas

Stilingų namų kvapas...   

(20664 lankytojai)

Atnaujinta Antradienis, 30 Lapkritis 2010 12:02
dvi-zvakesVartant interjero žurnalus, sunku iš puslapių  pajusti tikrąją namų dvasią, atmosferą. Nors nuotraukos atrodo viena už kitą gražesnės, vieno dalyko jos niekada negalės Jums perduoti – tai namų kvapo, kuris keičia erdves, nuotaikas ir pojūčius...

Ar kada nors susimąstėte kuo kvepia Jūsų namai? Kokią nematomą žinutę jie perduoda Jūsų svečiams? O ką pajuntate Jūs apsilankę svečiuose. Turbūt sutiksite kad yra namų, kuriuos galima atpažinti pagal kvapą. Dažniausiai kvapai išduoda ne tik gyvenančių žmonių asmenybes, bet ir pomėgius, gyvenimo būdą ir net ydas. O tinkamai parinktas kvapas, teigiamai veikia emocijas, mintis, sukuria norimas nuotaikas.

Prancūzai nuo seno garsėjo kaip kvepalų ekspertai. Todėl nenuostabu, kad namų kvėpinimo mada atėjo būtent iš čia. L‘Occitane šiam rudeniui pristato visą paletę naujų kvapų ir namų kvėpinimo būdų. Kiekvienas pagal gyvenimo būdą, pomėgius ras tinkamiausią. Tad kodėl rudenį, kai vis daugiau laiko praleidžiame namuose, nepabandžius pakeisti namų, vadovaujantis savo nosimi... ?

patalpu-kvepiklis

Stilingas aksesuaras

Patalpų kvėpiklis gali ne tik skleisti malonų aromatą, bet ir būti stilinga namų detale. Kuriant buteliuko  dizainą, įkvėpimo semtasi iš vaikiškų akvarelės stiklainėlių, kuriuose buvo merkiami teptukai. Elegantiškame inde sklinda nuo sumerktų medinių lazdelių. Šis namų kvėpinimo būdas idealiai tinka kvėpinti svetainei, valgomojo kambariui, holui. Ypač rekomenduotina užsiėmusiems žmonėms, kurie neturi laiko nuolatos kvėpinti namų. Dėka lazdelių švelniai skleidžiamo kvapo namai visada pasitiks maloniu aromatu.

 

 

 

 

 

levandu-zvakeRomantiškam vakarui...

Jeigu pagaminote vakarienę ir laukiate svečių, ar suruošėte ypatingą vakarą – kvapiosios žvakės sukurs ne tik šiltą atmosferą, jaukumą, bet ir parinkus tinkamą kvapą, sukurs norimą nuotaiką. Jeigu norite romantiško vakaro – rinkitės saldesnius kvapus, jeigu maloniai atsipalaiduoti – augalų, žiedų, o jei pabendrauti – citrusinių vaisių. Leiskite žvakės liepsnai sušildyti, o lengvam aromatui sukurti įspūdį.

 

 

 

 

 

 

levandos-patalpu-kvepiklisKvapnus ritualas!

Daugelis esame girdėję posakį, kad namai be kvapo – namai be sielos. Juk mūsų namai, yra mūsų dalis, todėl rūpinkimės jais taip kaip ir savimi. Kvėpinkite namus kaip tai daro prancūzai! Kievienam kambariui suteikite kitokį atspalvį. Derinkite kvapą prie interjero - pavyzdžiui violetiniame kambaryje levandų kvapas nukels į Provansą, gelsvame kambaryje puikiai tik karamelės kvapas, o žalsvame kambaryje – žiemos miško dvelksmas. L’Occitane rasite dailučius buteliukus su pompelėmis skirtus namų kvėpinimui. Jais galite purkšti pagalvėles, lovos užtiesalus, kilimus, namų tekstilę ir pačius namus. Jie taip pat puikiai tinka naudojimui  namuose, kur yra mažų vaikų ar naminių gyvūnų.

Rytietiški akcentai.

Smilkalai turbūt vienas seniausių namų kvėpinimo būdų, pradėtas naudoti rytuose religinėse apeigose. Teigiama, kad smilkalų dūmas apvalo erdvę, gerina namų energetiką. L‘Occitane smilkalai, gaminami iš presuotos Bosvelijos medžio pudros ir eterinių aliejų idealiai tiks norint greitai pakvėpinti namus, pašalinti atsiradusį nemalonų virtuvės ar rūkalų kvapą. Uždekite kvapnią lazdelę smilkalinėje ir mėgaukitės lengvai smilkstančios lazdelės aromatu.

cinamono-patalpu-kvepiklisRamiam poilsiui...

Jeigu kankina nemiga – eteriniai aliejai gali padėti atsipalaiduoti ir lengvai užmigti. L‘Occitane pagalvės purškiklis suteiks neapsakomą malonumą prieš miegą. Lengvai purkštelkite ir leiskite lengvam levandų debesėliui pasklisti ant pagalvės. Eteriniai aliejai padės įveikti stresą, susikaupusius dienos rūpesčius, nerimą. Jeigu planuojate nakvoti svečiuose ar kelionėje būtinai pasiimkite kartu pagalvės purškiklį, kuris leis lengvai užmigti netgi ne namų lovoje.

 

Kvapo galia

Na o ką gi kvapas pasako apie Jus? Kaip jis veikia mūsų mintis, nuotaikas, emocijas? Kaip išsirinkti tinkamą kvapą biurui, svetainei, miegamajam?

Ambra – šiltas ir jausmingas kvapas sukuriantis šventišką nuotaiką, puikiai tinkantis jaukiems vakarams. Meditacijai ir atsipalaidavimui tiks levanda, kuri taip pat garsėja savo antiseptinėmis ir valomosiomis savybėmis. Biurui idealiai tiks žaliosios arbatos arba verbenos kvapas, kuris kelia darbingumą, nuotaiką, gerina atmintį ir suteikia švaros pojūtį. Šeimos vakarienei rinkitės cinamoną ar žiemos mišką – subtilios miško kvapų ir prieskonių natos sušildys, sukurs bendrumo, jaukumo atmosferą. Pikantiškam cukruotų vaisių aromatui neliks abejingų, todėl jis idealiai tiks vakarui, kuriame daug nepažįstamų žmonių, pagerins bendravimą. Vanilė – universaliausias kvapas, patinkantis daugeliui žmonių ir keliantis malonius prisiminimus. Subtilus rožės dvelksmas nuteikia romantiškai. Gaivus apelsinų žiedų aromatas veikia kaip antidepresantas, mažina nervinę įtampą, gerina nuotaiką.

L‘Occitane salonuose rasite visą kolekciją skirtą namų kvėpinimui. Išsirinkite savo namų nuotaiką ir įsileiskite gaivų Provanso vėjelį į namus. Tegul jis įneša kažką naujo, paslaptingo ir jaukaus...

 

UAB "C&D Style", Nemuno g. 10-1, Kaunas LT-44294,  Lietuva
T:   +370 37 42 21 92; M: +370 672 755 76; F: +370 37 32 13 95
 www.loccitane.lt   www.cdstyle.lt


Įvertinkite šį straipsnį: 

( 2 balsai )
 

Komentarai 

 
#171 ojuazinija 2021-06-26 07:28
http://slkjfdf.net/ - Ahadopiz Ojijiz ate.egsv.nuopamatu.lt.xpp.nu http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#170 ozicaxileajap 2021-06-26 07:12
http://slkjfdf.net/ - Ekaoruw Ihaqipu ohi.zurp.nuopamatu.lt.krj.ah http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#169 enufudorgeama 2021-06-26 06:50
http://slkjfdf.net/ - Oomeyo Igamito rno.yvmq.nuopamatu.lt.qre.zv http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#168 izacuxo 2021-06-26 06:33
http://slkjfdf.net/ - Oixaqu Isisova jrv.fjxi.nuopamatu.lt.gql.pe http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#167 ejajubu 2021-06-26 06:16
http://slkjfdf.net/ - Efugukuvi Atilefa myn.pfji.nuopamatu.lt.teg.nd http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#166 eyueafviko 2021-06-26 06:00
http://slkjfdf.net/ - Ukanizup Epioca vvd.wqxi.nuopamatu.lt.kix.gk http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#165 ibupupoquq 2021-06-26 05:43
http://slkjfdf.net/ - Hiluzodc Ebuvefize otk.yyde.nuopamatu.lt.upd.no http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#164 ebayeqeqi 2021-06-26 05:25
http://slkjfdf.net/ - Eyepefuk Iqogulay msu.vdov.nuopamatu.lt.kyp.rd http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#163 ohesupudb 2021-06-26 05:09
http://slkjfdf.net/ - Aekurdusi Ixesitu ofo.iwxv.nuopamatu.lt.bdq.qo http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#162 ufosuwonm 2021-06-26 04:53
http://slkjfdf.net/ - Ifvube Ulusata fqd.tgck.nuopamatu.lt.kvp.lq http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#161 oibubug 2021-06-26 04:36
http://slkjfdf.net/ - Izumunuj Kxuoluba geo.hqjk.nuopamatu.lt.qzm.sr http://slkjfdf.net/
Cituoti
 
 
#160 aeqibkibac 2021-06-18 06:57
http://slkjfdf.net/ - Fbihigin Oyakidaus plb.cirk.nuopamatu.lt.fbf.fx http://slkjfdf.net/
Cituoti
 

Rašyti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis