Atnaujinta Šeštadienis, 23 Sausis 2010 14:28
hidroizoliacijos-irengimas-mira2

Pagrindiniai hidroizoliacijos drėgnose patalpose įrengimo etapai yra šie: gruntavimas, izoliavimas klijuojant juostą ant kampų, tepamas hidroizoliacijos sluoksnis ant juostos, izoliuojamas vandens surinkimo kolektorius, tepama hidroizoliacija ant visų paviršių - ištisinis sluoksnis.


Darbo etapai

hidroizoliacijos-irengimas-mira1

Cementinės grindys gruntuojamos vienu sluoksniu polimeriniu  gruntu, praskiestu vandeniu santykiu 1:3. Paviršiai padaryti iš faneros plokščių negruntuojami. Jei sienos ir grindų sandūra neapdorota polimerine hidroizoliacija, darykite tai dabar sekančiu būdu.

hidroizoliacijos-irengimas-mira2

Visos grindų ir sienų sandūros yra izoliuojamos suformuojant 100 mm pločio hidroizoliacijos juostą ir įspaudžiant ją į hidroizoliacijos sluoksnį.

hidroizoliacijos-irengimas-mira3

Po to ant specialios armuojančios juostos tepamas papildomas hidroizoliacijos sluoksnis, kuris turi padengti visą hidroizoliacijos juostos paviršių ir užeiti dar 100 mm ant sienos, skaičiuojant nuo grindų paviršiaus.

hidroizoliacijos-irengimas-mira4

Izoliuokite vandens kolektorių grindyse su cpecialia manžete. Vamzdžių sujungimus izoliuokite išpjovę sandarinančioje manžetėje skylę pagal iš anksto pažymėtas linijas. Skylė turi būti mažesnė už vamzdžio diametrą. Abiem atvejais prispauskite  manžetus prie paviršiaus.

hidroizoliacijos-irengimas-mira5

Dabar kolektoriaus izoliavimui skirtoje manžetėje išpjaukite skylę. Kraštus aplink kolektorių stipriai prispauskite. Atminkite, kad jungtis tarp manžetės ir kolektoriaus priklauso nuo kolektoriaus tipo. Žr.kolektoriaus gamintojo instaliavimo instrukciją.

hidroizoliacijos-irengimas-mira6

Po manžetės baltu apsauginio sluoksnio kraštu užtepkite sluoksnį hidroizoliacijos ir įspauskite ją į tą sluoksnį. Visą apsauginį manžetės sluoksnį ištepkite vienu hidroizoliaciniu sluoksniu. Jeigu ir likusi grindų dalis turi būti padengta hidroizoliacijos sluoksniu, tai tada kartu galima vienu sluoksniu padengti ir manžetę.

hidroizoliacijos-irengimas-mira7

Ant kietų ir stabilių betoninių grindų paviršių tepama hidroizoliacija gali būti vartojama be apsauginio sluoksnio, su reikalavimu, kad 1 mm storio hidroizoliacijos sluoksnis bus paklotas tolygiai per visą paviršių.

hidroizoliacijos-irengimas-mira8

Naudokite tepamą hidroizoliacija ir specialų armuojantį pluoštą ant medžio pagrindo grindų, ant silpnų ir nelygių paviršių. Pirma, pritaikykite armuojantį pluoštą prie paviršiaus. Užtepkite pirmą sluoksnį hidroizoliacija ir tuo pat metu įspauskite į jį armuojantį pluoštą.  Antras hidroizoliacijos sluoksnis turi būti tepamas nepertraukiamai. Naudokite pakankamą kiekį hidroizoliacijos, kad visas paviršius būtų gerai padengtas.

hidroizoliacijos-irengimas-mira9

Kai paviršius išdžiūsta ir visiškai sukietėja, užbaikite darbus prie kolektoriaus. Išpjaukite skylę kolektoriui, jei dar to nepadarėte anksčiau. Nuleiskite sluoksnio kraštus žemyn ir stipriai spauskite juos link kolektoriaus vidinių sienelių. Kai yra naudojamas plastikinis kolektorius, naudokitės sutvirtinimo žiedu.

Pastaba: ši instrukcija parengta naudojant mira 4120 gruntą, 4400 multicoat hidroizoliacija, safecoat juostą (iš specialaus armuojančio pluošto), safecoat manžetė (iš specialaus armuojančio pluošto).

mira

Panašūs straipsniai:

Nėra susijusių straipsniųĮvertinkite šį straipsnį: 

( 7 balsai )
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis